vega_urunler

Vega hapı nasıl kullanılır?

Vega hapını sipariş ettikten sonra vega hapı nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız yazımızı istediğiniz tüm bilgileri size verecektir. Öncelikle vega hapı doğru kişi tarafından doğru zaman ve yerlerde doğru bir şekilde kullanılmalıdır.

Cinsel ilişkiye girmeden 1 saat önce vega hapını kullanmalı ve ön sevişmeyle hem siz hem de karşı taraf cinsel anlamda uyarılmalıdır. Vega hapını alırken bol su tüketilmelidir. Bunun temel sebebi bol su içmenin cinsel ilişki de oluşabilecek aşırı susuzluğu ve su kaybını önleyecek olmasıdır.

Eğer gelecekte karaciğer yağlanması ve böbrek yetersizliği gibi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız bol su içmek konusunda dikkatli olmalısınız. Unutmayın ki vega her şeyden önce bir haptır. Bununla beraber vega alkolle beraber tüketilmemeli ve sigarayla beraber alınmamalıdır. Yağlı yiyecekler yemek de vega hapının etkisini azaltmaktadır.

Vega hapının etkileri nedir?

Vega hapının etkileri nedir sorusunu tüm erkekler merak etmektedir genellikle. Herkes kullanacağı bir hapın ne gibi etkiler yaratacağını çokça merak eder. Öncelikle veganın vücudunuzdaki ilk etkisi hızlı kan basıncı ve kalp atışındaki hızlanmadır.

Bunun geçici olduğunu ve sizi fiziksel ve psikolojik olarak ilişkiye hazırlamak amacını güttüğünü söylememiz gerek. Sonrasında da ise bir cinsel uyarıcı ile beraber vega hapı etkisini göstermeye başlamakta ve penisi çok hızlık bir şekilde sert ve dik hale getirmektedir.

Bir yandan onu dik hale getirirken bir yandan da onu tutku ve cinsel istekle doldurmaktadır. Yani vega hapı sadece size güçlü bir penis vermez aynı zamanda dayanılmaz bir cinsel istek de verir.

Vega hapının yan etkileri nedir?

Vega hapının yan etkileri nedir konusunu vega hapının etkileri nedir başlığında anlatmadık.Çünkü bu ayrı bir başlık içinde anlatılması gereken bir konudur.Neredeyse tüm erkekler birbirine yakın ve ortak yan etkiler görmektedir.

Bu ortak yan etkiler baş ağrısı ve dönmesi,mide bulantısı,bulanık görme,eklem ağrısı, burun kızarıklığı gibi sorunlardır.Kullanıcılar arasında penis ağrısı ve sızlaması gibi kısa vadeli etkilerden şikayetçi olanlar da vardır.

Bununla beraber vega hapı alkolle veya herhangi bir tütün ürünüyle kullanıldığında yan etkilerini daha artırabilmekte ve istenmeyen olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg