vega_urunler

Vega hap Türkiye

Vega Hap Türkiye Resmi Satış

Vega hap Türkiye eczanelerinde bulunabilen bir ürün değildir ne yazık ki. Nedendir bilinmez bu damlaya benzeyen küçük mavi hap kendisine benzeyen birçok hap eczanelerde satılırken vega hap maalesef ki eczanelerde bulunmamaktadır.

Bazı doktorların ereksiyon veya erken boşalma problemi yaşayan hastalarına vega hapı önerdiğini biliyoruz. Ancak bu hap zannedildiği gibi reçeteli bir hap değildir dolayısıyla sağlık bakanlığı onaylı da değildir. Son zamanlarda sağlık bakanlığı vega hapın sahte ve taklitlerine karşı erkekleri uyarmıştır.

Çünkü sahte ürünler sağlık bakanlığının belirlediği ve tespit ettiği, zorunlu kıldığı dozların çok üzerine çıkarlar. Bu sahte ürünler yüksek dozlarda çok etkili olsa bile sağlığı ciddi anlamda etkileyebilmekte ve hatta durum kalp krizlerine kadar varabilmektedir. Bu yüzden prospektüsü ve önerilen, ideal bulunması gereken dozları bilmeli ve bu konuda tedbirli ve ilkeli olmalısınız.

Vega Hap Etkileri

Vega hap etkileri saymakla bitmez. Ancak burada bir kısmını özetlemeye çalışacağız. Vega 100 mg hap sadece bir sertleştirici değildir. O vücutta mutluluk hormonlarını arttırarak kişiyi mutlu eder ve cinsel ilişkiye daha da bağlar.

Bu mutluluk verici,bağlayıcı etki partnerin de kişiye bağlanmasını sağlar ve böylece sağlıklı ve verimli bir ilişki için zemin oluşturulmuş olur. Vega hap etkilerinden birisi de erken boşalmayı önlemesidir.

Vega hapı bir geciktiricidir ve erkeklerin bu baş belasıyla savaşarak penisi oyunun içinde tutar. Bunu yaparken penisiniz de kısa süreli bir sızlama hissedebilirsiniz. Bu his tamamen vega hapının lokal anestezik etkisinden kaynaklanmaktadır. V

ega hapı tüm bunların yanında libidonun salgılanmasını sağlar ve cinsel isteğinizin artmasını kolaylaştırır.

Vega hap kullanımı

Vega hapı kullanımı açısından pratik ve işlevseldir. Vega hapını oral yoldan alırsınız ve o karıştığında da büyük etkilerini görmeye başlarsınız. Ancak vega hapını kullanırken bazı işinizi kolaylaştıracak püf noktaları söylemeliyiz size.

Bu mavi hap bol suyla beraber alınmalıdır. Bol su içilmesini tavsiye etmemizin sebebi  cinsel ilişki sırasında aşırı susuzluğu önlemektir. Bunun yanında bol su içmek böbrek yetersizliğini ve karaciğer yağlanmasını önleyecektir.

Vega hap kullanımı sırasında alkol, sigara veya yağlı yiyecekler tüketilmemeli ve kullanılmamalıdır. Kalp hastaları ve yüksek tansiyon sahibi erkekler vega haptan uzak durmalı veya onu kullanırken dikkatli olmalıdır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg