vega_urunler

Vega Geciktirici İlaç

Vega Geciktirici İlaç

Vega geciktirici ilaçolarak pek bilinmese de veganın satıldığı tabletlerin üzerinde de görebileceğiniz gibi vega hapı içinde sildenafil sitrat barındırır. Sildenafil sitrat maddesi erken boşalmaya nende olan enzimleri bloke ederek erken boşalmayı cinsel ilişki sırasında engeller.

Bu nedenle vega geciktirici ilaç Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak bilinmekte ve erken boşalma belasına karşı erkekleri ve onların cinsel yaşamlarının yanında yer almaktadır. Vega 100 kullanan kişilerin bir kısmı vega haplarının geciktirici etkisini bilmemekte ve onu sadece bir  sertleştirici zannetmektedir.

Evet,vega bir sertleştiricidir ancak onun geciktirici özelliği sertleştirici etkisiyle yarışmakta hatta bazen onu geçmektedir.Erken boşalma yapılan son araştırmalara göre çoğunlukla psikolojik nedenlere bağlıdır.Yani mental ve psikolojik olarak hazır olmadığınız bir ilişki sizin için hayal kırıklığıyla sonuçlanacak ve sizi mutsuz edecektir.

Vega psikolojik olarak sizi ilişkiye hazırlayacak size bir ön sevişme fırsatı verecektir. Vega geciktiricinin bu psikolojik tatmin tarafını iyi bilmeli ve bunu ilişkilerinize en iyi şekilde yansıtmalısınız.

Vega geciktirici etkileri

Vega geciktirici etkileri ile şaşılacak derece ve olağanüstü denilebilecek cinsel performanslar sergilemenizi sağlar ve size unutulmayacak geceler sunar. Vega 100 mg hapı sadece içerisinde sildenafil sitrat barındırmakla kalmaz aynı zamanda afrodizyak aromalarla tutkulu bir ilişkinin zeminini oluşturur.

Vega geciktirici hapı 100 mg olarak alındığında saatleri aşan bir performans sergilemenizi sağlar. Hatta bu etki bazı kullanıcılarda 24 saati aştığı da görülmüştür. Vega geciktirici ilaç erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke ederek penisiniz de hafif bir uyuşma sağlar.

Bu uyuşma tam zamanında sağlı bir boşalma için gerekli bir uyuşmadır. Bununla beraber vega hapı sizi stresten ve kaygıdan arındıracağı için erken boşalmaya neden olan psikolojik sebepleri de ortadan kaldıracaktır.

Vega geciktirici kullanımı

Vega geciktirici kullanımı gayet basittir ve pratiktir. Vega bu nedenle erkeklerin göz bebeği haline gelmiş bir geciktiricidir. Vega hapı cinsel ilişkiden tam 1 saat önce alınmalı ve bol suyla yutulmalıdır. Bol suyla yutulmasının ana sebebi cinsel ilişki sırasında oluşabilecek aşırı susuzluğu ortadan kaldırmaktır.

Bunun yanında bol su karaciğer yağlanması ve böbrek yetmezliği gibi problemleri de ortadan kaldıracaktır.Şu da unutulmamalıdır ki vega geciktirici hapları alkolle veya sigarayla beraber kullanılmamalıdır.Yağlı yiyecekler de vega hapıyla beraber kullanılmamalıdır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg