vega_urunler

Vega 100 mg satın al

Vega 100 mg satın al

Vega hapları etkili bir sertleştirici ve geciktiricidir. Bu haplar piyasada 25 mg, 50, mg, 100 mg olarak satılmaktadır. Vega hapının 100 mg’lik dozu daha çok kullanıldığı ve daha çok bilindiği için bu haplar vega 100 olarak da ifade edilmektedir.

Vega hapları içlerinde sildenafil etken maddesini bulundurmaktadır. Bu madde penise kan gitmemesi sorununu yenmekte ve kanı penis pompalamaktadır. Kan penise pompalandığı sürece de penis hep ereksiyon halinde ve hep dimdiktir.

Bununla beraber vega kalbe de kan göndererek hızlı kalp atışlarına da neden olmaktadır. Vega 100 mg hapları aynı zamanda beyinde de oksitosin, serotonin, endorfin gibi maddelerin salgılanmasını sağlamakta ve erkeği cinsel ilişki sırasında hem de öncesinde stres ve kaygıdan arındırmaktadır.

Vega 100 mg satın al butonuna tıklayarak sitemizi üzerine vega 100 mg sipariş edebilir ve partnerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Vega 100 mg etkileri

Vega 100 mg etkileri ile erkekleri ve onların partnerlerini gerçekten de baştan çıkarmaktadır. Vega penisin sürekli kan almasını sağlar ve kanık peniste sürekli bir şekilde tutar. Bu nedenle penis gece boyunca erekte bir halde kalır ve bu sertliği etki süresi içinde korur.

Vega hapının bu etkisi sayesinde partneriniz orgazmın zirvelerine çıkarabilirsiniz. Vega 100 mg aynı zamanda etkili bir geciktirici işlevi de görür. Uzun süreli kullanımlarda vega hapları erken boşalmayı önleyici bir işleve sahiptir.

Vega hapı kullanıcısı olan erkekleri her anlamda cinsel ilişkiye hazırlamakta ve her şeyden önce erkeklere güzel ve zevk dolu bir gece yaşama fırsatını sunmaktadır.

Vega 100 mg yan etkileri

Vega 100 mg yan etkileri ile kısa süreli huzursuzluklara neden olabilen bir haptır. Vega hapları cinsel ilişki sonrası baş ağrısı ve baş dönemsi, mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme ve çeşitli görme sorunları, penis ağrısı, eklem ağrıları gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir.

Vega hapları alkolle alındığında yan etkisi artan haplardır. Eğer vega hapını ilk defa kullanacaksanız 100 mg ile değil 25 mg doz ile başlamanızı tavsiye ederiz. Vega hapları kesinlikle yüksek tansiyon hastaları için uygun değildir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg