vega_urunler

Vega 100 Hap Ne İşe Yarar

Eğer bir Vega 100 hapı almışsanız ve Vega 100 hap ne işe yarar diye soruyorsanız bu yazıyı okumaya başlamalısınız. Vega hapı içinde sildenafil etken maddesini barındırması sebebiyle güçlü bir sertleştiricidir.  Vega 100 hapı penise giden damarlardaki tıkanıklığı açar ve penise kan dolayısıyla oksijen ve canlılık gönderir. Vega 100 hap ne işe yarar detayları sitemiz de.

Penis böylece o zamana dek görülmemiş bir sertliğe, canlılığa ve hareketliliğe sahip olur. Bununla beraber Vega 100 hapı erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke eder ve lokal bir anestezi etkisi yaratır. Böylece Vega hapı etkili bir geciktirici olma özelliğine de sahip olur.

Son zamanlarda Vega üzerine yapılan araştırmalara Veganın beyinde Oksitosin, Serotonin, Endorfin gibi mutluluk hormonlarının salgılanmasını sağladığını ortaya koymuştur. Yani Vega hapı sizi cinsel ilişkiye girmeden önce rahatlatan ve stresten arındıran bir haptır.

Vega 100 Hap Nasıl Kullanılır?

Vega 100 hap nasıl kullanılır sorusu Vega hapını ilk defa kullanacakların sordukları sorulardan biridir. Vega 100 mg hapı cinsel ilişkiye girmeden 1 saat önce bol su ile oral yoldan alınması gereken bir haptır. Vega bol su ile alınmalıdır. Bunun temel sebebi bol su içmenin cinsel ilişki sırasındaki aşırtı susuzluğu önleyeceği gerçeğidir.

Bununla beraber bol su içmek böbrek yetmezliği ve karaciğer yağlanması gibi olası problemleri de ortadan kaldıracaktır. Vega 100 hap alkolle beraber tüketilmemeli ve yağlı yiyeceklerin hemen ardından kullanılmamalıdır. Vega hapı yüksek bir kan basıncına nende olduğundan dolayı yüksek tansiyon hastalarına tavsiye edilen bir hap değildir.

Vega 100 Hap Yan Etkileri Nelerdir?

Vega 100 hap yan etkileri nedir diye sorulan ve yan etkileri konusunda kullanıcıları ve kullanıcı adaylarını meraklandıran bir haptır. Vega hapı etkileri kadar yan etkileri de güçlü olan bir haptır. Vega 100 hap ne işe yarar sorusunu yanıtladık.

Birçok kullanıcının ortak görüşüne göre Vega hapı cinsel ilişki sonrası baş dönmesi ve baş ağrısı, mide bulantısı, bulanık görme, eklem ağrıları gibi yan etki olarak adlandırılabilecek sorunlara yol açabilmektedir. Vega hapı kalp hastalarına, tansiyon hastalarına, sodyum kontrollü diyet uygulayanlara tavsiye edilmeyen bir haptır. Vega 100 hap faydaları ürün hakkında detaylı bilgi için sitemizi inceleyiniz.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg