vega_urunler

Vega 100 Geciktirici Hap

Vega 100 geciktirici hap olarak da bilinmekte ve satılmaktadır. Vega hapı kullananların büyük çoğunluğu Vega 100 hapını sadece sertleştirici etkisi için değil aynı zamanda geciktirici etkisi içinde tercih etmektedir Vega hapları erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz enzimleri adı verilen enzimleri bloke etmekte ve erkeği tam zirve de bırakma gibi fonksiyon üstlenmektedir.

Vega 100 mg geciktirici hap aynı zamanda vücutta libido artışına neden olmakta ve cinsle isteği bu şekilde maksimize etmektedir. Bununla beraber Vega 100 beyinde mutluluk hormonları adı verilen endorfin, serotonin, oksitosin gibi hormonlarının salgılanmasını sağlamakta ve cinsel ilişki öncesinde her iki tarafı da stres ve kaygıdan arındırmaktadır. Vega 100 geciktirici hap eczaneler de bulunmamaktadır. Böylesine etkili ve gülü bir hapa sahip olmak istiyorsanız eğer sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Vega 100 Kullanımı Etkileri

Vega 100 mg geciktirici hap etkileri ile birçok erkeği kendisine bağlamaktadır. Vega geciktirici hapları piyasada farklı dozlar da bulunabilse de en fazla 100 mg olan doz kullanılmaktadır. Vega vücuttaki ve penisteki kan sirkülasyonunu artırmakta ve penisi kanla doldurmaktadır. Bu sayede penis Vega 100 etki süresi içinde sürekli erkete olmakta ve enerjisini asla yitirmemektedir.

Vega geciktirici hapları bu bakımdan bakıldığında çok etkili ve güçlü bir cinsel enerji vermekte ve cinsle gücü olabildiğince artırmaktadır. Vega 100 aynı zamanda beyinde de mutluluk hormonlarını salgılanmasını sağlamakta ve her iki tarafı da mental ve cinsel olarak ilişkiye hazırlamaktadır. Vega hapları gerçekten de etkili geciktiricilerdir.

Vega geciktirici hap yan etkileri

Vega geciktirici hap yan etkileri ile bilinen bir haptır. Vega hapı cinsel ilişki sonrası baş ağrısı ve baş dönmesi, bulanık görme, mide bulantısı, mide ekşimesi, penis ağrısı, bel ağrısı, eklem ağrıları, burun ve yüz kızarıklığı ışıklı alanlara duyarlık gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir.

Vega hapları bazen ise hissizlik ve uyuşukluk gibi hisler ürünün kullanımın da uyandırabilmektedir. Vega hapları yan etkileri kısa süreli ve geçicidir. Vega hapları alkoller beraber alındığında yan etkileri artabilen haplardan dır. Bu konuda lütfen dikkatli ve tedbirli olunuz.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg