vega_urunler

Vega 100 mg

Piyasada “ Vega 100 mg” olarak bilinen bilinen Vega 100 mg hapları sertleşme problemleri çeken erkeklerin son zamanlardaki en önemli ve güvenilir yardımcılarında biridir.

Vega 100 penise giden kan akışını hızlandırmakla beraber vücudun her yerine kan pompalar. Vega hapları beyne de hızlı etki etmekte ve beyinde yarattığı etkilerle etkilerini sadece beden sel olarak değil aynı zamanda psikolojik olarak ortaya koymaktadır.

Vega 100 hapları nörolojik olarak bakıldığında kişinin beyninde oksitosin ve türevi mutluluk hormonlarının salgılanmasına neden olmakta ve bu yolla erekte olamayan, sertleşme sorunu yaşayan veya iktidarsızlık sorunu yaşayan erkeklerin rahatlamasını ve stresten, kaygıdan arınmasını sağlamaktadır.

Birçok uzman bir cinsel ilişki sırasında önemli olanın endişeden ve stresten arınmak olduğunu söyler. Bu kesinlikle doğrudur ve Vega 100 hapları tam da bu işlevi görür. Mavi renkli ve dışarıdan bakıldığında elması andıran bu hap Türkiye’de satışa sunulmakta ve çok ilgi toplamaktadır.

Vega 100 mg Etkileri

Vega 100 etkileri açısından kullanım dozuna değişiklik göstermektedir. Eğer 50 mg lik bir Vega hapı kullanıyorsanız daha az kuvvetli bir etki yaşayacaksınız Vega 100 hapına göre. Vega 100 daha fazla içerisinde sildenafil barındırır ve bu sayede saatler hatta günler boyunca erkeği ayakta ve dimdik tutar.

Onu sadece sertleştirmekle kalmaz adeta penisi besler ve onu yeniler. Bu özelliğiyle Vega 100 hapı penisteki damarları genişletir ve penisin cinsel ilişki sırasında eğilip bükülmesine engel olur ve onu daima iş başında tutar. Bunun yanında Vega hapı vücuttaki erken boşalmaya neden olan bazı enzimleri bloke ederek ve penisi lokal olarak uyuşturarak erken boşalmayı önler.

Vega 100 mg yan etkileri

Vega 100 yan etkileri başlığında anlatmadığımız Vega 100 yan etkilerini ayrı bir başlıkta anlatmayı tercih ettik. Öncelikle eğer bir kalp hastalığınız varsa veya karaciğer yağlanması gibi bir probleminiz varsa Vega 100 hapını kullanmayınız. Çünkü bu durum hapın zaten var olan olası yan etkilerini arttıracak ve kişileri mutsuz edecek. Bunun için bu gruplar risk gurubu diyoruz. Vega 100 normal bireylerde cinsel ilişki sonrası ışıklı alan ve nesneleri görememe, ishal, mide bulantısı, baş dönemsi gibi problemler yaratabilir. Ancak bu yan etkilerin hepsi kısa sürelidir. Ancak her şeye rağmen Vega hapının yan etkisini bilmekte yarar vardır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg