vega_urunler

Sertleşme Bozukluğunda Penis Şok Dalga Tedavisi Nasıl Uygulanır

Sertleşme bozukluğunda penis şok dalga tedavisi nasıl uygulanır , Erektil disfonksiyon, sertleşme bozukluğu erkeklerin yaşadığı en büyük sıkıntılar dan biridir. Araştırmalar sonuncun da 4-5 erkek de Ereksiyon sorunu görülmektedir. Uzun yıllardır kullanılan ilaç tedavilerine alternatif olarak son dönemler de şok dalga tedavisi yeni bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaya başlanmıştır. 45 -70 yaş arasında ki erkeklerin %55 in de sertleşme bozukluğu görülmektedir.

Fakat bu rakamların sadece %15 lik bir kısmı tedavi almak için doktora başvurmaktadır.  Cinsel işlev bozukluğu olan erkeklerin tedavisin de ağızdan alınan ilaçlar ilk sırada yer almaktadır. Doktor kontrolün de yapılan muayene sonrasın da kullanılan bu ilaçlar oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Bu ilaçları kullanması yasak olan kişiler de veya fayda görülmeme durumun da vakum veya enjeksiyon tedavileri alternatif olarak uygulanır. Bu tedavi metotlarının olumsuz olması durumun da cerrahi müdahale ile mutluluk çubuğu yani penis protezi takılma işlemi uygulanır.

Bu yöntemin son tercih olma sebebi geri dönüşü olmayan bir uygulama olmasından kaynaklanıyor.

Şok dalga tedavisi nedir? Kimlere uygulanabilir?

Sertleşme sorunun da uygulanan bir diğer yöntem de şok dalga tedavisidir. Bu yöntem uzun yıllardır böbrek taşı kırma işlemin de kullanılan bir tedavi şeklidir. Testler ve deneyler sonucun da koroner arterler ve kalp dokusu üstüne düşük frekansta ki şokların yeni damar oluşmasını sağladığı gözlemlenmiştir.

Cinsel organ da ince ve yeni damarların oluşmasına yol açar, penis de kanlanmayı artırarak sertleşmeyi sağlar. Şeker hastaların da görülen diyabetik ayak yaraların da ve iyileşmeyen yaralara da aynı tedavi yöntemi uygulanarak başarılı sonuçlar alınmaktadır. 4 hafta gibi bir zaman da 4 seans yapılan tedavi de iyileşme %95 seviyesindedir. 2. Haftanın sonun da iyileşme göstermeye başlar.

Tedavinin bitiminden 1 ay sonra en iyi sonuç alınmaktadır. Kalıcı ve etkili olması için 4 seans da yeni damarların oluşması sağlanıp 2 sene kullanımı devam etmektedir.

Penis dokusu ve penis arteri de koroner damarlarla benzer nitelikler taşıdığı için bu alan da kullanılmaya başlanmıştır. Böbrek taşı kırma tedavisin de kullanılan şok tedavinin, cinsel işlev bozuklukların da kullanılması esasına dayanmaktadır.

Bu neden ile her hastaya uygulana bilir. Enjeksiyon tedavisi ve ilaç tedavisi kullanan hastalar da sonuçlar daha iyi olmaktadır. Bu tedavi sertleşme sorunu olan hastalar için en yeni yöntemdir. Penis üzerine tek bir noktaya uygulama yapılarak etkili olması sağlanır.

 Şok dalga uygulamasının düşük akımlarla verilmesin den dolayı hasta herhangi bir ağrı hissetmez. Uygun doz da yapılan ilaçlı tedavi etkili olmaktadır.İlaç tedavilerin de erkekler için en etkili çözümlerden birisi de vega 100 mg ereksiyon tedavisi hapıdır.

Erkeğin ilişki öncesi eşinin veya sevgilisinin yanın da ilaç alması gerekmez,

Bu uygulama ayakta tedavi yöntemi olduğu için tedavi için hastaneye yatmayı gerektirmez,

Operasyon yapılmayacağı için anestezi gerekmez,

Sertleşme problemi devam ederse tekrarlanabilir olması açısından avantajları bulunmaktadır.

Şok dalga tedavisinin yan etkileri var mıdır?

Sertleşme sorunu için uygulanan şok tedavisinin dalga şiddeti ve hızı hastaların hissetmeyeceği kadar hafif olduğun dan uygulama esnasın da ve sonrasın da ağrı hissedilmez.

İlaç kullanılan bir tedavi şekli olmadığı için yan etki yapması söz konusu değildir.  Uygulama bitimin de başarı oranı çok yüksek olduğu için sonuçlar kalıcı olur.  Bundan dolayı sertleşme sorunu ile ilgili herhangi bir ilaç kullanımına gerek kalmaz.

Sertleşme sorunu ile ilgili başarılı sonuçlar almak için tedavisi ispatlanmış ve sertifika onayları alınmış tedavi sistemlerine dikkat edilmeli ayrıca CE belgesine sahip olması gerekmektedir. Sertleşme bozukluğunda penis şok dalga tedavisi nasıl uygulanır konusunu sizlere aktarmaya çalıştık sağlıklı günler dileriz.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg