vega_urunler

Sertleşme Bozukluğun da Enjeksiyon Tedavisi Nasıl Uygulanır

Sertleşme bozukluğun da enjeksiyon tedavisi nasıl uygulanır 1980’li yıllar dan beri kullanılan sertleşme bozukluğun da enjeksiyon tedavisi, bütün cinsel fonksiyon bozuklukların da ve sertleşme sorunların da kullanılan bir tedavi şeklidir. Ereksiyon olmak için penis damarlarını açmak ve genişletmek için penise iğne yardımıyla verilmesi suretiyle kullanılır.

Ereksiyon için daha önce ağız dan alınan ilaç tedavisi görmüş fakat istenilen sonuca ulaşamamış hastalar için kullanılan yöntemler den biridir. Doktor kontrolü sonrasın da uygun görüldüğü takdir de hasta ile verilecek karar sonrasın da enjeksiyon tedavisine başlana bilinir.

Hastanın sertleşme sorunun ciddiyeti, başka hastalıkları olup olmadığı, düzenli kullanılan ilaçları, yaşı değerlendirilip uygulamanın nasıl olacağına karar verilir. Ürolog tarafın dan ilaçların karışım şekli, adedi ve dozu belirlendikten tedavi aşamasına geçilir.

Uygulama nasıl yapılır?

Sertleşme sorunun da ereksiyon sağlamak için her hastaya farklı uygulama planı çıkarılır. Hastalar kendileri bu uygulamayı kullanabilmek için doktor tarafın dan belirli bir eğitim den geçerler.

Her hastanın el becerisi farklı olduğundan bazen zaman alan bir uygulama olabilir. Enjeksiyon tedavisin de ilacın tipi, miktarı, olabilecek sorunlar için hasta bilgilendirilir.

Sertleşme sorunların da enjeksiyon tedavisin de başarılı olmak ve olumsuzlukları minimum seviyeye indirmek için doktorun direktiflerine uymak ve dışına çıkılmaması gerekir.

Sertleşme sorunu oluşturan bazı durumlar psikolojik ve fiziksel faktörler olabilir. Bunlar dan bazıları

Depresyon ve stres

Sigara kullanımı, Vücuttaki bütün damarlara etkisi olduğu için sertleşme bozukluğun da penise giden kan akışının engellenmesi, sertleşme sorununa sebep olabilir,

Doping ve uyuşturucu gibi ilaçların da sertleşme sorununu etkilediği görülmektedir,

Kan basıncı ve kan şekeri yüksekliği de sertleşme sorunu yaratan başka sebeplerden,

Hareketsiz monoton bir yaşam ve ruh halinde ki çalkantılı dönem sertleşme sorununu tetikleyen faktörler den. İleri yaş ile birlikle uyarılma yetisi ve cinsel istek azalır.

Buna bağlı olarak sertleşmenin süresi ve kalitesi düşer. Orgazm olurken boşalma şiddeti ve meninin azalması söz konusudur.

Şeker hastalığı ve damar sorunları

Şeker hastalığı damar ve sinirler üzerin de hasar oluşturarak sertleşme bozukluğuna sebep olabilmekte. Şeker hastalığı teşhisi konulan erkeklerin %50’si sertleşme sorunu yaşamaktadır.

Bu nedenle şeker teşhisi konmuş erkeklerin şeker seviyelerini aynı düzey de tutmaları gerekir. Şeker hastası olan erkeklerin sertleşme problemi normal erkeklere oranla 3 kat fazla görülmektedir.

Damar sorunları

Sertleşmenin sağlanabilmesi için kan akışının hızlı olması gerekir. Damar sertliği problemi olan erkekler de penise giden kanın yavaş olmasın dan dolayı sertleşme sorunu ortaya çıkmaktadır. Sertleşme bozukluğun da enjeksiyon tedavisi nasıl uygulanır cevabı için damar sağlığının yerinde olması gerekir.

Yüksek kolesterol ve sigara kullanmak damar sertliğine sebep olduğu için sertleşme sorununa neden olmaktadır. Penis de oluşan yüksek kan basıncını tedavi etmek için kullanılan ilaçlar da sertleşme bozukluğuna sebep olabilmektedir.

Psikolojik sorunlar erken boşalma ve sertleşme sorununa açan diğer etkenlerden. Depresyon, performans sorunları, ilişki de gerginlik, kadının daha aktif olduğu bir cinsel ilişki sertleşme bozukluklarına sebep olmakla birlikte, hormonsal problemler, sinirsel sorunlar, yanlış ilaç kullanımı da sertleşme de sorun olabilmekte. 

Cerrahi ameliyatlar da   sinirlere zarar veren müdahaleler yüzünden de sertleşme sorunları oluşabilmekte. Radyoterapi görmek ve kronik böbrek yetmezliği de sertleşme de sorun yaratmaktadır.

Enjeksiyon tedavi bu tür hastaların sertleşme sorunu için kullanılan iğne ile ilaçların penise uygulanması ile kanın penise akmasını sağlar. 10 dk. için de etki göstererek 30 ile 60 dk. arasın da performans sağlar.  Penis de iğne  izi ve ağrısı yan etkilerindendir. Bu tip bazı durumlar da hekimler ilaç tedavisi de önermektedir, Bu ilaçların en başın da gelenlerden bir tanesi vega 100 mg sertleştirici ereksiyon ilacıdır. Penise gisen kan miktarını artırarak ve peniste bulunan kılcal damarları genişletip kan ulaşmasını sağlayan ve bu şekilde penis sertleşmesi imkanı sunan vega 100 mg ereksiyon ilacı etkili bir çözüm üretmektedir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg