vega_urunler

Erken Boşalma Tedavisinde Hangi İlaçlar Kullanılıyor

Erken boşalma tedavisinde hangi ilaçlar kullanılıyor ? Erken boşalma durumu dünya genelinde birçok erkeğin karşılaştığı bir durumdur. Bu rahatsızlığın tedavisi için cinsel terapiler ve erken boşalma ilaçları kullanılmaktadır. Bu tedavi şekilleriyle ikiye ayrılmaktadır.

Birinde beyninizi etkileyerek boşalma refleksinizi baskılayabilecek özelliği olan ilaçlar, diğer ise penis ve çevresindeki duyuyu azaltarak hazzı düşürmekte olan ilaçlardır.

Erken Boşalma Tedavisi İlaç Kullanımı Nasıl Olur?

Eğer ki tedavi sonucunda peniste duyuyu azaltan ilaçlar kullanıyor iseniz genel olarak bu tedavide lokal anestezi yöntemi kullanılmaktadır. Lokal anestezi iki farklı şekilde kullanılmaktadır. Bunlardan biri kremle diğeri ise spreyle yapılmaktadır.

Sprey formları, daha sonrasında prezervatif kullanımı gerektirmediği için daha sık tercih edilmektedir. Krem formlarıysa sprey formlarına göre daha etkilidir. Bundan dolayı sprey tedavisi sonucunda istenilen düzeyde iyileşme gerçekleşmez ise tedavi krem tedavisiyle devam edecektir.

Krem kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken birçok şey bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kremin üzerine prezervatif geçirmenizdir.

Eğer ki prezervatifsiz bir ilişki yaşar iseniz o krem kadın partnerinizin vajinasına da bulaşarak kadında hissizlik oluşturacaktır. Bu hissizlik sonucu cinsel ilişkiden alınan zevk ve has duygusunu tamamen yok edebilme imkanı olacaktır.

Erken boşalmayı geciktirmek istiyorum fakat bunu hazzı azaltmadan yapmak istiyorum diyenler için ise oral yani ağızdan alınan ilaçları kullanmalarını tavsiye ederiz. Bu ilaçlar ise antidepresanlardır. Antidepresan ilaçlar beyninizde bir farklılaşma oluşturarak kimyasal değişikliğe neden olur.

Erken Boşalma Tedavisin de Vega 100 Mg Etkisi

Erken boşalan erkekler için çözüm üreten en etkili ilaçlar dan bir tanesi de vega 100 mg geciktirici hap olarak ifade edilir. Vega hapı içerisindeki bulunan sildenafil sitrat nedeniyle penis duyarlılığını bir miktar azaltmak suretiyle erken boşalmayı önler. Sürekli olarak vega 100 kullanımı büyük ölçüde psikolojik ve alışkanlık olan erken boşalma sorununu düzenli kullanımı ile ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Bunun sonucunda da boşalma için gelen refleksin oluşmamasını sağlar. Bu refleksi kesmesinde serotonin üstünden işleyen antidepresan ilaçları, sizi gün içerisindeki hayatınızda daha mutlu hissettirecek ayrıca da erken boşalmanıza bir çare oluşturacaktır.

Geç boşalma yaşayan kişilere sadece ilaç vererek bir çözüm oluşturmak mümkün değildir. Sadece ilaç ile iyileşen kişiler çok uzun süreli sonuçlar almamaktadırlar. Bundan dolayı kombine tedaviler ve psikoterapiler önerilmektedir.

Psikoterapinin Faydası Var Mı?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz krem ve sprey tedavisi sonucunda ve ilaç grubunun da kesilmesinden sonra hastaların çoğunluğunun şikayetleri bir süre sonra tekrarlaya bilmektedir. Erken boşalma tedavisinde hangi ilaçlar kullanılıyor diye merak edenler için eczane tavsiye ürünü vega geciktirici hap.

Bu durum yüzünden kullanılan ilaç tedavileri psikoterapi ile birlikte kombine tedavi adı altında yapılmalıdır. Erken boşalıyorum hangi doktora gitmeliyim diye düşünenler bildikleri bir uzmana ya da araştırıp öğrendikleri iyi bir uzmana giderek bu sorunu atlatabilirler.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

Vega 100 mg